F36

Kriimueemaldaja 100 ml (F36)

3.50

VALMA, tuub 100ml

Eemaldab pindmised kriimustused ja peidab sügavamad kriimud kõikidelt erinevatelt värvipindadelt.
Uudse tehnoloogiaga pasta lihvib värvipinda, samas täites lihvitud pinnalt vabanenud pigmendiosakestega kriimud ja muud värvipinna kahjustused.

Uskumatult efektiivne ja väga lihtne kasutada. Lihtsalt võta pehme lapiga natuke pastat ja hõõru kriimu, kuni see kaob (väga hästi sobivad selleks MOTIPi poleerimislapid, otsi koodi 0777).

Selge on see, et ülevärvimist kriimueemaldaja ei asenda, aga ka esmapilgul üsna koledate kriimustuste puhul võib see pasta anda hämmastavalt häid tulemusi.

Erinevad värvitüübid:

1) Tavalised värvid, see tähendab ilma lakikihita mittemetallikud:
– Kui kriimustus on pindmine ja värvi aluspind ei paista, on see reeglina kergesti eemaldatav.
– Kui kriim on sügav ja läbi värvikihi nii, et krunt paistab ja kriimu põhi on valge, siis tahab pind rohkem tööd ja hõõrumist. Näiteks punase auto puhul hõõru, kuni ka pasta muutub lahtilihvitud värviosakeste mõjul punaseks ja täidab kriimu põhja.

2) Metallik- ja muud lakiga kaetud värvid:
– Pindmised kriimud, mis ei ulatu läbi lakikihi kuid võivad vahel üsna koledad ja häirivad olla, saab tavaliselt hõõrudes eemaldada, vahel üllatavalt lihtsalt.
– Kui krimustus läbib lakikihti, kuid mitte värvi, siis võib kriimueemaldaja aidata seda peita ja ilustada, kuid välja lihvida sellist kahjustust ei saa.
– Kriim on läbi laki ja värvi, aluskrunt paistab – siin ei ole pastast abi. Soovitame appi võtta MOTIPi pintsliga parandusvärvid (otsi “autoparandusvärvid”).

Toimib kõige paremini kui lihvitav pind on toatemperatuuril või soojem.

Väldi toote külmumist!

Ei sisalda silikooni.

– Jälgi ka pakendil olevat kasutusjuhendit!

motip
presto
commandant
valma
colormatic-vector-logo
Logo ColorWorks logo