0706-klaasipesuvaht

Klaasipesuvaht 600 ml (0706)

Tootekood: 0706 Kategooriad: ,

5.40

Motip BLACK LINE, aerosool 600ml

Väga efektiivne, suure lahustamisvõimega vaht. Eemaldab kerge vaevaga igasuguse mustuse, rasva, putukajäägid, tahma ja nikotiini klaasilt, nikkel-, kroom- ja enamuselt tekstiilipindadelt ning polstritelt. Teeb pinnad läikivaks ja ei jäta mingeid jälgi.

Ära lase klaasil, kroomil või niklil kuivada. Pihusta ühtlane õhuke kiht ja hõõru koheselt pehme lapiga läikima (väga hästi sobivad selleks MOTIPi poleerimislapid, otsi koodi 0777). NB! Ära pihusta ainet klaasile liiga palju – hõõrud ainult mustuse laiali ja ei puhasta. Piisab, kui pind on ühtlaselt kaetud väikeste vahutäpikestega. Vajadusel korda protseduuri. Pehmetel pindadel lase ainel mõni minut toimida ja puhasta lapi või harjaga.

Sobib hästi kasutamiseks ka koduses majapidamises, lisaks klaaside pesule näiteks kasvõi mööblilt tolmu võtmiseks ja köögi töötasapindade puhastamiseks.

Kauakestva ja meeldiva aroomiga.

Toode on eriti suures (600 ml) aerosoolpakendis. Tänu uudsele tehnoloogiale ei pea aerosool olema pihustamise ajal püstises asendis, vaid võid pudelit hoida endale sobivalt, kasvõi põhi ülespidi.

– Jälgi ka pudelitel olevaid kasutusjuhendeid!

motip
presto
commandant
valma
colormatic-vector-logo
Logo ColorWorks logo